Kryteria wyszukiwania

2 lata lub mniej
3 - 4 lata
5 - 6 lat
7 - 8 lat
9 - 10 lat
więcej niż 10 lat
mniej niż 10 m
10 - 12 m
13 - 15 m
16 - 18 m
więcej niż 18 m
4 koje lub mniej
5 - 6
7 - 8
9 - 10
11 lub więcej koi
1 kabina
2 kabiny
3 kabiny
4 kabiny
5 kabin
6 lub więcej kabin
1 toaleta
2 toalety
3 toalety
4 toalety
5 lub więcej toalet
jacht żaglowy
jacht luksusowy
katamaran
jacht motorowy
barka
guleta
ubezpieczenie kaucji
tylko on-line
tylko promocje

Pakiet skippera

Szanowni Państwo,

do wszystkich naszych czarterów dołączamy pakiet skippera, w którego skład wchodzą:

  1. Polska bandera jachtowa.
  2. Koszulka skippera (T-shirt, kolor biały, do wyboru długi lub krótki rękaw). Koszulka posiada nadruk skipper z logo Charter Navigator na piersi oraz polską flagę i imię skippera na ramieniu. Opcjonalnie możliwe jest zamieszczenie dodatkowych nadruków. Polecamy też koszulki T-shirt lub Polo dla całej załogi.
  3. Survivalowa karta przeżycia. Karta ma następujące funkcje: otwieracz do konserw, klucz motylkowy, piła (dwurzędowe zęby), otwór na smycz lub kółko od kluczy, klucz oczkowy 4mm, 5mm, wskaźnik mapowy, klucz oczkowy (6mm, 7mm, 8mm, 10mm), miarka, otwieracz do butelek, śrubokręt płaski, nóż. Karta jest bardzo trwała dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej o twardości 55 HRC. Wymiary karty : 69 mm x 45 mm x 2 mm.
  4. Podręcznik „Nauka nawigacji” pióra Basila Mosenthala. Wg recenzji magazynu Jachting jest to prawdziwa perełka na rynku książki żeglarskiej. Bezpretensjonalnie podane podstawy trudnej sztuki nawigowania, lapidarność opisu i prostota przekazu to najwięk­sze jej atuty. Warto poznać metodykę szkolenia w nawigacji zaczerpniętą od Anglików, war­to, ponieważ tam widoczna jest tendencja do upraszczania zagadnień tak, aby łatwo mógł je zrozumieć nawet mniej zdol­ny adept.
  5. Przewodnik po marinach w Chorwacji oraz mapka. Publikacje wydane przez Chorwacką Izbę Turystyczną (dotyczy czarterów w Chorwacji).
  6. Wizytówki z telefonami alarmowymi, żeby każdy czarterowicz czuł się bezpiecznie podczas rejsu i w razie problemów mógł się skontaktować z całodziennym wsparciem fachowców firmy Charter Navigator.
  7. Zestaw wydawnictw promocyjnych Charter Navigator, nieocenione przy planowaniu kolejnych rejsów w nieodkryte do tej pory miejsca :)

Zapraszamy do czarterów z nami. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 666 202 965 lub +48 501 422 888.

Pakiet skippera przy rejsach z Charter Navigator